Zdobądź jeden z 12 karnetów o łącznej wartości 2400PLN do Centrum Treningowego Ślęza jako nagrodę w 2. Ślęza DUATHLON. W dniu SEAT Motorol 5. Biegu Bielańskiego, 16 września 2018 w godz. 9-13 wystartuj w wyścigu na rowerze stacjonarnym na takim samym dystansie jak w 5.BB – 5km lub 10km. Czas przejazdu zostanie zsumowany z czasem biegu.

Po trzy najszybsze kobiety i trzech najszybszych mężczyzn na obydwóch dystansach otrzymają nagrody od Kompleksu Ślęza w tej dodatkowej klasyfikacji – karnety do wykorzystania w Centrum Ślęza o łącznej wartości.

Regulamin:

  1. Organizatorem wyścigu jest Centrum Ślęza.
  2. Do udziału w wyścigu na rowerze stacjonarnym mogą się zgłaszać tylko osoby biorące udział w Bielańskim Biegu Rodzinnym 5 lub 10 km.
  3. Zgłoszenia oraz sama rywalizacja będą odbywać się w sekcji Centrum
  4. Treningowego Ślęza: sobota 16.09.2018 godzina 9-13.
  5. Wyścig odbędzie się na dystansie 5 i 10 km, w zależności na który dystans biegu jest zapisana osoba.
  6. Weryfikację uczestników na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość i zapis uzyskanego rezultatu przeprowadzą pracownicy Centrum Treningowego Ślęza.
  7. Każdy uczestnik będzie podpisywał oświadczenie, że startuje w wyścigu na rowerze stacjonarnym na własna odpowiedzialność oraz, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w takim wyścigu.
  8. Wyścig jest bezpłatny.
  9. Organizator zobowiązuje się do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia wyścigu.

Nagrody.

Po ukończeniu biegu i podsumowania wyników Duathlonu Ślęza zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców dystansu 5 i 10 km, kobiet i mężczyzn open w czasie końcowej ceremonii na terenie Arkalandii – karnety do wykorzystania w Centrum Ślęza